Audit Group ASKRAudit Group ASKR

Мова сайту:
Версія для друку

Консалтинг

Консалтингові послуги - це чітке визначення кола питань і завдань у сфері бухгалтерського, податкового й господарського законодавства. Це аналіз таких завдань і питань з наступною розробкою й пропозицією їх практичного й доречного вирішення.

 

З огляду на неоднозначність багатьох норм вітчизняного законодавства, існування системи роз'яснень, коментарів і трактувань законодавчих норм та положень різними контролюючими органами, одними з головних наших принципів при підготовці й наданні відповідей і рекомендацій є їх практичне застосування, індивідуальний підхід до розгляду кожного Вашого питання і його багатобічний аналіз, включаючи аналіз наслідків, ризиків і вплив суміжних факторів.

 

Консалтингові послуги, що надаються аудиторською компанією Audit Group «ASKR», відповідають високому професійному рівню та максимально повно враховують Ваші інтереси. В аудиторській компанії АСКР працюють сертифіковані аудитори зі значним практичним досвідом роботи в сфері бухгалтерського обліку, оподатковування та фінансів. Кваліфікація наших фахівців у сфері аудиту підтверджена сертифікатами Аудиторської палати України, Асоціацією сертифікованих міжнародних професійних бухгалтерів (CIPA), дипломами з Міжнародних стандартів фінансової звітності (ACCA DipIFR), ступенем Майстер бізнес-адміністрування (MBA).

 

Ми маємо у своєму розпорядженні достатній досвід, умови та необхідну кількість кваліфікованих фахівців для проведення Консалтингу й надання пов'язаних з Консалтингом послуг за наступними основними напрямками:

  • Розробка схем і пропозицій, направлених на оптимізаціюподаткових платежів, оцінку, зниження або усунення податкових ризиків і захист інтересів платників податків. Сприяння в реалізації таких схем і пропозицій, як для юридичних, так й для фізичних осіб.
  • Роз'яснення та консультації з поточних питань у сфері бухгалтерського, податкового й господарського законодавства.
  • Аналіз і наступна розробка пропозицій і рекомендацій з вирішення нестандартних питань і ситуацій, у т.ч у рамках договірних відносин Замовника з контрагентами й здійснення інших операцій, з точки зору податкових наслідків і мінімізації податкових ризиків.
  • Проведення податкової і юридичної експертизи господарських договорів з метою уникнення негативних податкових та юридичних наслідків. Рекомендації й пропозиції із внесення відповідних змін і проведення інших необхідних дій і процедур.
  • Розробка й складання запитів, відповідей, претензій, оскаржень, іншої ділової й офіційної переписки з контрагентами, фінансовими й банківськими установами, а також контролюючими органами.Консультаційні послуги із оскарження дій контролюючих органів.
  • Підбір і формування законодавчої й нормативної бази, що регулює різні види діяльності, у т.ч. порядок оподатковування й звітності (включаючи підготовку типових форм первинних документів і договорів). Надання коментарів і роз'яснень.

 

Ми практикуємо усі форми абонентського обслуговування:

  • Консультаційне - без надання Замовнику аудиторського звіту. Консультування постійних клієнтів відбувається як за допомогою сучасних засобів зв'язку, так і з виїздом на підприємство.
  • Аудиторське - з наданням аудиторського висновку та звіту Замовнику за місяць або квартал.

 

Вартість консалтингових послуг Ви можете переглянути на сторінці «Прайс-лист на консалтинг»

Rambler's Top100