Audit Group ASKRAudit Group ASKR

Мова сайту:
Версія для друку

Вартість послуг

Розрахунок вартості послуг нашої компанії базується на індивідуальному підході до кожного замовника. Це дозволяє визначити оптимальний об\'єм робіт, вимоги до фахівців і таким чином забезпечити досягнення найкращого співвідношення ціна-якість. У той же час, досвід роботи з різними компаніями дозволяє визначити вартість стандартних видів робіт, яку допустимо використовувати як орієнтир для визначення вартості аудиторських, бухгалтерських або консультаційних послуг. З ціновою політикою по видам послуг Ви можете ознайомитися на додаткових сторінках даного розділу.

 

Більш точну інформацію щодо вартості послуг, в яких Ви зацікавлені, можна буде визначити після попередніх переговорів.

Прайс-лист на аудиторські послуги
Прайс-лист на аудиторські послуги

Аудиторська компанія Audit Group «ASKR» вже протягом 9 років надає повний спектр аудиторських послуг на високому професійному рівні.

Прайс-лист на консалтинг
Прайс-лист на консалтинг

Щоб зробити співробітництво з нашою Компанією найбільш зручним і найбільш вигідним для Вас ми розробили й пропонуємо Вам систему абонентського консультаційного обслуговування.

Прайс-лист на бухгалтерські послуги
Прайс-лист на бухгалтерські послуги

Щоб зробити співробітництво з нашою Компанією найбільш зручним і найбільш вигідним для Вас ми розробили й пропонуємо Вам систему повного аутсорсингу функцій бухгалтерської та ІТ служби.

Rambler's Top100