Audit Group ASKRAudit Group ASKR

Мова сайту:
Версія для друку

Прайс-лист на консалтинг

Щоб зробити співробітництво з нашою Компанією найбільш зручним і найбільш вигідним для Вас ми розробили й пропонуємо Вам систему абонентського консультаційного обслуговування. Така система припускає сплату Вами щомісячних платежів і вирішення нами Ваших питань у поточному режимі діяльності.

 

Крім того, система абонентського консультаційного обслуговування має ряд певних переваг:

  • Ви будете знати, що в будь-який передбачений договором час, можете звернутися до наших фахівців і вони будуть готові прийняти Ваше запитання, вивчити його й надати кваліфіковану й практичну консультаційну допомогу без додаткового узгодження вартості послуг й інших супутніх питань.
  • Вартість абонентського консультаційного обслуговування в порівнянні значно дешевше вартості рішення одноразових запитань і консультацій, поряд з можливістю рішення більшої кількості питань за меншу плату.
  • Вартість абонентського консультаційного обслуговування не змінюється в межах дії договору, що дозволяє планувати свої витрати на період дії договору.
  • Завдяки систематичним діалогам, наші фахівці зможуть глибше вивчити Ваші потреби, специфіку діяльності та актуальні питання, що, в свою чергу, дозволить надавати відповіді саме з урахуванням такої специфіки й особливостей, а також пропонувати Вам власні розробки й пропозиції, спрямовані на оптимізацію податкових платежів і запобігання потенційних ризиків.

 Орієнтовна вартість консалтингових послуг, які ми надаємо нашим клієнтам:

Види послуг:

Ціна, без ПДВ

Разові консультації:

  -  Усні

  -  Письмові

 

Від 100 грн.

Від 250 грн.

Абонентське консалтингове обслуговування:

  -  Усне

  -  Письмове

 

Від 500 грн./міс.

Від 1000 грн./міс.

Розробка схем оптимізації податкових платежів

Договірна

 

Для того щоб визначити обсяг та вартість консалтингових послуг, в отриманні яких Ви зацікавлені, зателефонуйте, будь-ласка, нашим фахівцям за тел. (044) 599-8-555 або надішліть запит по e-mail: audit@askr-group.com.ua і з Вами зв\'яжуться протягом одного робочого дня.

Rambler's Top100